Serdecznie zapraszamy na sportowe świętowanie Dnia Europy!

Chcesz na sportowo oraz rodzinnie świętować Dzień Europy? Lubisz wycieczki rowerowe w pięknej okolicy? Lubisz, gdy wokoło dzieje się coś ciekawego?

Jeśli tak, to zapraszamy na Europejski Piknik Rowerowy, który odbędzie się w sobotę w dniu 13 maja 2017 r. w Nasutowie pod Lublinem.

W programie tegorocznej imprezy przewidziano następujące atrakcje:

      Zapraszamy o godzinie 9.15 na plac przed Galerią Olimp w Lublinie, skąd pod opieką członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin” wyruszymy do Nasutowa.  Powrót do Lublina ok. godz. 15.00. 

Do uczestnictwa w Pikniku zapraszamy oczywiście nie tylko rowerzystów!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza online, dostępnego tutaj http://serwer1540634.home.pl/machform/view.php?id=29610

Zgłoszenia przyjmujemy do 10  maja do godziny 15.00. Pierwszych sto osób otrzyma od nas opaski odblaskowe. 

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

W przypadku osób, które chcą wziąć udział w naszym wydarzeniu, a nie ukończyły 16 lat, jest wymagana opieka rodzica/opiekuna.

Osoby w wieku 16-18 lat są zobowiązane przedstawić podpisane przez rodzica/opiekuna zezwolenie na udział osoby niepełnoletniej w „Europejskim Pikniku Rowerowym” wraz z deklaracją zwalniającą organizatora z odpowiedzialności za ewentualne doznane urazy wskutek nieszczęśliwego wypadku w czasie przejazdu rowerowego i Pikniku wszystkie dokumenty związane z piknikiem rowerowym są do pobrania na stronie www.rodm-lublin.pl

Przed startem podczas rejestracji każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę uczestnictwa Dlatego prosimy o przybycie już po godzinie 9.30. Kartę można przynieść już wypełnioną na miejsce startu.

ORGANIZATORZY 

 Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin  (działający przy Europejskim Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw) Wydział Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin, Miejskie Koło Turystyki Rowerowej Relaks z Lubartowa 

Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin”